UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na pewno trzeba 1/ stworzyć bazę żeglarską na wzór tej w Wilkasach, na takim poziomie by przyciągala żeglarzy krajowych, ale i zagranicznych. 2/ Przygotować tereny pod budownictwo letniskowe i caloroczne na terenie Wysoczyzny miedzy Tolkmickiem, a Fromborkiem.