UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na pewno trzeba 1/ stworzyć bazę żeglarską na wzór tej w Wilkasach, na takim poziomie by przyciągala żeglarzy krajowych, ale i zagranicznych. 2/ Przygotować tereny pod budownictwo letniskowe i caloroczne na terenie Wysoczyzny miedzy Tolkmickiem, a Fromborkiem.