46
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zasypać, kartoflów nasadzić.
Stańczyk Elbląski (2021.10.27)

info

5  
  1
Nasi radni są bezradni :-)
(2021.10.27)

info

11  
  2
Ten Urząd Morski z Gdyni to stara sią by na ten temat nie wypowiadali się elblążanie, to tak samo jak 4 listopada będzie dyskusja o elbląskim porcie bez władz miasta i radnych ponieważ w tym samym czasie są obrady Rady Miasta!!!
bezRadny (2021.10.27)
towarzyszu skorupa pisowski podnóżku - zamiast wypisywać te bzdety naucz swojego"idola"jak sie zakłada zegarek bo on nawet tego nie potrafi
(2021.10.27)

info

6  
  5
Potrzebna jest kasa na remont kolei nadzalewowej, plaże. Tylko marszałek i olsztyn blokują rozwój tego terenu. Jakim prawem.
(2021.10.27)

info

7  
  1
Jak zagospodarować ? Dolać wody, odlać wody jak w wodociągach zabraknie ? Pompowanie balonika zwanego przekopem. Inwestycję ruszyły. Mariny małe zalewowe porty się budują = modernizują. Będzie to atrakcyjny akwen będą i turyści. Gadanie nic tu nie zmieni. Weźcie się za logiczną gospodarkę połowową na Zalewie, ekologię, pilnowanie czystości akwenu, zarybianie, reszta zrobi się sama.
(2021.10.27)

info

3  
  3
@TeofilSkorupa - Milusi głuptasku, czy byłeś może kiedyś w porcie większym niż ten we Fromborku ? Google Maps funkcja Street View pokaże ci o czym piszesz porównując możliwości Elbląga i Zalewu z Saint Tropez albo kurortami Chorwacji. Koniecznie zadzwoń do pana Arkadiusza Zglińskiego i umów się na rozmowę na temat konkurencyjności parkingu dla TIRów wobec wymienianych przez ciebie, rycerzu pustej propagandy, morskich portów polskich czy europejskich. GM ponownie odsyła tym razem wszystkich użytkowników forum do wspomnianej funkcji map Google. Dzięki niej nie ruszając się z domu można spróbować zobaczyć skalę pustki propagandy naszego radosnego don Teoficia de Skorupci hrabiego San Escobara. .. Właściwie to trudno powiedzieć czy osoba skrywająca się pod tym nickiem nie pluje w twarz czytelnikom jego propagandowej papki.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Zdjęcie parkingu dla TIRów w Elblągu w podobnej skali co zdjęcie portu w Gdańsku.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
Malbork Kwidzyn wyprzedzają w rozwoju Elbląg i chyba Nowy Dwór Gdański aspiruje do tego żeby przeskoczyć Elbląg
Stojący w korku codziennie (2021.10.27)

info

12  
  0
@TeofilSkorupa - Port w Gdańsku na zdjęciu o podobnej skali co elbląski parking dla TIRów.
GłębokaMyśl (2021.10.27)