UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja akurat wierzę w naukę. Odpusty są dla tych którzy nie wierzą w ewolucję a w magika który tworzy ludzi z żeber.
System
Ja akurat wierzę w naukę. Odpusty są dla tych którzy nie wierzą w ewolucję a w magika który tworzy ludzi z żeber.
System