Wybrany wątek opinii
No właśnie w Nowym Dworze Gd. , zastanwiają sie jak zagospodarować Zalew Wiślany, a prakrycznie to nie mają dostępu do niego, no chyba ze liczymy Tugę, ktòra w gòrnej części przekształca sie w sieć rowòw melioracyjnych, a władze Elbląga z dostępęm do niego i pogłębianą rzeką Elbląg, juz takich dylematòw nie mają, bo po co myśleć o czymś o czym myślą inni, władzunia jedynie może wyciągnąć rączkę po kasę jak już wszystko będzie gotowe. I niech mi ktoś powie, ze PIS nie wie co robi. Byłoby grzechem dawac jakąkolwiek forsę dla tych bezradnych.
Do moderacji
Odpowiedz
29
11
@100% - Racja. Lepiej dać tysiącom swoich rodzin w spółkach skarbu państwa. No i apropos grzechu to trzeba z budżetu kupić odpusty u księcia toruńskiego
Do moderacji
Odpowiedz
22
12
@System - Jak siě cieszę, ze tak wspaniale to rozumiesz tak właśnie ma być dać tysiącom, milionom ludzi, aby każdy człowiek ktòry jest za budową ojczyzny, a nie jej rozkradaniem - by dostał swoją część, grzechy ktòre niestety czasem sie nam przytrafią, toruński nasz ojciec i władca odpuści, bo budżet jest i dla nas i dla ojca ktòry chroni nam nasze mocherowe głòwki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@System - A ty u kogo "odpusty"kupujesz? U Michnik@? Shallom. Polska to nie polin.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Ja akurat wierzę w naukę. Odpusty są dla tych którzy nie wierzą w ewolucję a w magika który tworzy ludzi z żeber.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1