46
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cieszę się ze nawet w NDG tyle sie pisze o dostępie Zalewu do morza. Nie mam obaw jakichś wypowiedzi. Po prostu maga mieć blisko do pracy. Mogą takie miejsca tworzyć Zabezpieczając rejon finansowo bardziej niż samymi wydatkami publicznymi. Aby to prosperowało, warto się wspólnie pochylic nad różnymi możliwościami. Czasem jest tak ze ktoś ma kasę na sprzedaz jachtow rekreacyjnych z obrotu wtórnego a inny moglby koleja zapewnić szybsze i nie detaliczne przemieszczanie na lądzie. Ale to tylko przykladzik
zbarykady (2021.10.27)

info

6  
  0
@System - Jak siě cieszę, ze tak wspaniale to rozumiesz tak właśnie ma być dać tysiącom, milionom ludzi, aby każdy człowiek ktòry jest za budową ojczyzny, a nie jej rozkradaniem - by dostał swoją część, grzechy ktòre niestety czasem sie nam przytrafią, toruński nasz ojciec i władca odpuści, bo budżet jest i dla nas i dla ojca ktòry chroni nam nasze mocherowe głòwki.
100% (2021.10.27)
Dobrze, że w Elblągu takich dylematów nie mają :D tutaj ważniejsza jest jazda po Pisie, popieranie czaskowskiego, dla którego przekop jest niepotrzebną inwestycja, tutaj stanie pod Brama Targowa z blyskawica na ryj. .. .u jest wazniejsze niż modernizacja portu, tutaj pogaduchy z kolegami sedziami pod sądem sa na czasie, udział w marszach pod pretekstem niby wyjścia z Unii itp itd Elbląga tylko szkoda bo taka inwestycja jak rozwój portu i dostęp do morza to powinna być sprawa ponadpartyjna czego niestety nie doświadczymy i Elbląg taka szanse zaprzepasci
ZdzichuMarynarz (2021.10.27)
To właśnie jest myślenie totalnej opozycji. Zamiast stworzyć wielki port który może być wielką konkurencją dla Gdańska i czy portów niemieckich i rosyjskich (dlatego właśnie Unia i Putin)tak strasznie zwalczały ten wielki wspaniały projekt polskiego Kanału Sueskiego). Zamiast stworzyć na zalewie miejsce dla turystów jak na przykład Chorwacja czy Saint Tropez to oni chcą to wszystko niszczyć bo to wspaniałe dzieło stworzyło Prawo i Sprawiedliwość.
TeofilSkorupa (2021.10.27)
Zaniedbane miejsce z wielkim potencjałem.
dc (2021.10.27)

info

13  
  0
@124 - No niestety, to my, elblążanie, zrobiliśmy taki wybór i miejmy żal do siebie.
(2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Brednie!!!
(2021.10.27)
@ZdzichuMarynarz - ZdzichuMarynarzu, tak pięknie piszesz o parkingu dla TIRów nazywając go portem. Napisz przemiły marynarzu, co chcesz modernizować. Zagrzybione baraki, nawierzchnię parkingu dla TIRów, czy może infrastrukturę portową, której nie ma i trzeba ją zbudować od zera. Nie ma dźwigów dostosowanych do rozładunku kontenerów, a to w planach pana Zglińskiego najistotniejszy dział planowanych przeładunków. .. Jednak co najważniejsze tam nie ma nawet miejsca na infrastrukturę portową. Uważasz inaczej, to przedstaw swoje stanowisko, gdzie zamierzasz upchnąć bocznicę kolejową, dźwigi, plac składowy i nową infrastrukturę drogową, która będzie obsługiwać kontenerowe przesyłki z pomocą transportu samochodowego. Parking przy Radomskiej nadaje się do tego wszystkiego jak świnia pod siodło. No może jak zbankrutuje odlewnia to zwolni się nieco miejsca i będzie można awangardowo umieścić morski port przeładunkowy nad niewielką rzeką w centrum miasta. .. Ma dokładnie tyle samo sensu co kaczy dołek zwany tutaj wolskim kanałem sułeskim. .. Zwłaszcza, ze aby coś średniego mogło dopłynąć do parkingu TIRów to trzeba wsadzić w to jakie tam 100 000 000 zł i kwota ta nie obejmuje żadnych działań związanych z powstaniem infrastruktury przeładunkowej, to tylko umożliwienie dostępu do parkingu TIRów.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
naszym panom daleko do santropez :)bliżej za to do wyspy milości :)ten sam poziom kultury, hahahahah kartoflano pyzowy i moda drwali z kanadyjskiego buszu.
(2021.10.27)

info

3  
  0
@ZdzichuMarynarz - Cóż za faszystowska retoryka i prawdziwa chrześcijańska miłość do bliźniego. Wy pisowcy najchętniej byście poszli drogą wyznaczoną przez inkwizycję lub przez "prawdziwych"Niemców. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Żydzi i geje do gazu bo to podludzie. Zdehumanizować wszystkich którzy myślą inaczej niż wódz. Wyprowadzić swoje bojówki swoje służby mundurowe na ulicę i pałować oponentów choćby to były kobiety. Niezawisłe sądy to takie które w d. mają konstytucję ale wydają wyroki oparte na piśmie śniętym. Rozpocząć bitwy ze wszystkim sąsiadami a nawet wywołać 3 wojnę. Białoruś, Afganistan, Iran to wasze wzorce w rządzeniu
Na zachód (2021.10.27)