UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cieszę się ze nawet w NDG tyle sie pisze o dostępie Zalewu do morza. Nie mam obaw jakichś wypowiedzi. Po prostu maga mieć blisko do pracy. Mogą takie miejsca tworzyć Zabezpieczając rejon finansowo bardziej niż samymi wydatkami publicznymi. Aby to prosperowało, warto się wspólnie pochylic nad różnymi możliwościami. Czasem jest tak ze ktoś ma kasę na sprzedaz jachtow rekreacyjnych z obrotu wtórnego a inny moglby koleja zapewnić szybsze i nie detaliczne przemieszczanie na lądzie. Ale to tylko przykladzik
zbarykady