UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ZdzichuMarynarz - ZdzichuMarynarzu, tak pięknie piszesz o parkingu dla TIRów nazywając go portem. Napisz przemiły marynarzu, co chcesz modernizować. Zagrzybione baraki, nawierzchnię parkingu dla TIRów, czy może infrastrukturę portową, której nie ma i trzeba ją zbudować od zera. Nie ma dźwigów dostosowanych do rozładunku kontenerów, a to w planach pana Zglińskiego najistotniejszy dział planowanych przeładunków. .. Jednak co najważniejsze tam nie ma nawet miejsca na infrastrukturę portową. Uważasz inaczej, to przedstaw swoje stanowisko, gdzie zamierzasz upchnąć bocznicę kolejową, dźwigi, plac składowy i nową infrastrukturę drogową, która będzie obsługiwać kontenerowe przesyłki z pomocą transportu samochodowego. Parking przy Radomskiej nadaje się do tego wszystkiego jak świnia pod siodło. No może jak zbankrutuje odlewnia to zwolni się nieco miejsca i będzie można awangardowo umieścić morski port przeładunkowy nad niewielką rzeką w centrum miasta. .. Ma dokładnie tyle samo sensu co kaczy dołek zwany tutaj wolskim kanałem sułeskim. .. Zwłaszcza, ze aby coś średniego mogło dopłynąć do parkingu TIRów to trzeba wsadzić w to jakie tam 100 000 000 zł i kwota ta nie obejmuje żadnych działań związanych z powstaniem infrastruktury przeładunkowej, to tylko umożliwienie dostępu do parkingu TIRów.

GłębokaMyśl

Anuluj