UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że w Elblągu takich dylematów nie mają :D tutaj ważniejsza jest jazda po Pisie, popieranie czaskowskiego, dla którego przekop jest niepotrzebną inwestycja, tutaj stanie pod Brama Targowa z blyskawica na ryj. .. .u jest wazniejsze niż modernizacja portu, tutaj pogaduchy z kolegami sedziami pod sądem sa na czasie, udział w marszach pod pretekstem niby wyjścia z Unii itp itd Elbląga tylko szkoda bo taka inwestycja jak rozwój portu i dostęp do morza to powinna być sprawa ponadpartyjna czego niestety nie doświadczymy i Elbląg taka szanse zaprzepasci

ZdzichuMarynarz

Anuluj