UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ZdzichuMarynarz - Cóż za faszystowska retoryka i prawdziwa chrześcijańska miłość do bliźniego. Wy pisowcy najchętniej byście poszli drogą wyznaczoną przez inkwizycję lub przez "prawdziwych"Niemców. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Żydzi i geje do gazu bo to podludzie. Zdehumanizować wszystkich którzy myślą inaczej niż wódz. Wyprowadzić swoje bojówki swoje służby mundurowe na ulicę i pałować oponentów choćby to były kobiety. Niezawisłe sądy to takie które w d. mają konstytucję ale wydają wyroki oparte na piśmie śniętym. Rozpocząć bitwy ze wszystkim sąsiadami a nawet wywołać 3 wojnę. Białoruś, Afganistan, Iran to wasze wzorce w rządzeniu

Na zachód

Anuluj