To może ja jednak jutro to skomentuję, bo dzisiaj byłoby zbyt emocjonalnie i zbyt wulgarnie. Mjr.Tom
To może ja jednak jutro to skomentuję, bo dzisiaj byłoby zbyt emocjonalnie i zbyt wulgarnie.