A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chyba właśnie jest ten 2021
Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.
@RobertKoliński - A raczej taki
To jest przecież pokłosie rządów "dojnej zmiany ", ekonomii nie da się oszukać. Miasto musi odprowadzać większe podatki na pokrycie kosztów rozdawnictwa kupujących głosy elektoratu "dojnej zmiany ", to i musi znaleźć sposoby pokrycia tych wydatków, a skąd? Oczywiście z moich i Twoich podatków. Również wzrosły koszty usług komunalnych np paliwo, a także ceny wszystkiego co tylko można sobie zażyczyć szybują w górę w zastraszającym tempie. To taki zamknięty krąg ekonomiczny. Pozdrawiam.
Czyżby szykowały się podwyżki dla kierowców autobusów MZK, he he he, oczywiście wypłat. .. .
„Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją zbiorową, jak również zwiększyć dostępność miejsc parkingowych. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty oprócz pokrycia kosztów funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania stanowią również źródło finansowania miejskiej komunikacji zbiorowej w Elblągu. “ Durniejszego uzasadnienia słyszałem. Żeby mafia parkingowa więcej zarobiła muszą to klepnąć radni. Brawo wy.
ciekawe, czy kiedykolwiek owce zrozumieją, że partia polityczna POPiSLDPSL. .. (w każdym kraju podobna)służy korporacjom, a obecnie przyspieszeniu transformacji społecznej do nowego, pięknego, totalitarnego systemu n@zi-komuny 2030.. .. "You have nothing and you are happy". .. jak głosi niejaki kluas schwab i inne smutne twarze w najdroższych garniturach tej planety. Czas dojrzeć ludziki i otworzyć szybko i szeroko oczy - tak totalitarnego niewolnictwa i kontroli, jakie niebawem będą miały wasze dzieci i wnuki ta planeta jeszcze nie widziała. Przestańcie oddawać tym polit-marionetkom z TV swój czas i energię życiową, jak i -zgodnie z intencją tej smutnej trupy- przestańcie się dzielić na jakieś śmieszne obozy. .. lewica. .prawica. .. coś takiego dawno nie istnieje. W Polsce od lat '90 nieprzerwanie jest rząd para-socjalistyczny = ciągłe podwyżki podatków, podatek inflacyjny itd. .. teraz korporacje oficjalnie już przejmują pałeczkę.
konsekwentnie: jak morze to i zdrorzeje i w tym horym krajó
To nie chory kraj, a miasto z nim zarządzającymi. Przyjazną im tubą medialną jaką jest Portal. Jeszcze decydenci nie przeforsowali zmian w daninie na rzecz miasta a redaktorek pisze że będzie wzrost opłat. Parkingowych poborców pewnie też wyposażą w stopery do mierzenia czasu parkowania - całkowity idiotyzm skracając czas o jedną minutę !. Potrzebna jest pilna zmiana włodarza miasta i jego darmozjadów.
niech ten Wróblewski mniej marnuje kasy cholerny nierób i trwoniciel, rozpieprza pieniadze na pomniki, na upadłą olimpię i inne bzdety