UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego mieszkancy na ul Kosciuszki nie moga otworzyc okieN gdyz odcinek chodnika jest zajety przez par kujace samochody na chodniku dotyczy nr 8 10 12,14 problemy maja matki z maluchami w wózkach postawic p[ilnie znak drogowy z napisem ZAKAZ PARKOWANIA TAK JAK JEST PO DRUGIEJ STRONIE ULICY, CHCEMY ZYC BEZ SPALIN Z TYCH SAMOCHODÓW
MIESZK