UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego mieszkancy na ul Kosciuszki nie moga otworzyc okieN gdyz odcinek chodnika jest zajety przez par kujace samochody na chodniku dotyczy nr 8 10 12,14 problemy maja matki z maluchami w wózkach postawic p[ilnie znak drogowy z napisem ZAKAZ PARKOWANIA TAK JAK JEST PO DRUGIEJ STRONIE ULICY, CHCEMY ZYC BEZ SPALIN Z TYCH SAMOCHODÓW

MIESZK