UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego jako inwalida z karta parkingowa musze płacic za parking w szpital; u wojewódzkim to samo co płaca zwykli kliejeci
inw alida
dlaczego jako inwalida z karta parkingowa musze płacic za parking w szpital; u wojewódzkim to samo co płaca zwykli kliejeci
inw alida