UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ku. .złodzieje. Zobaczcie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej na stronie Urzędu Miejskiego jacy to "biedni "radni wprowadzą Wam te podwyżki. Oni nie odczują a MY ??

Kryśka 123 głosy .

Anuluj