UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

OOOOO czerpiesz wzorce z Prezydenta Komorowskiego jak przystało na wyborcę PO. Młodego z dużego miasta (Elbląg to metropolia)i co widać WYKSZTAŁCONEGO.


Anuluj