UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
OOOOO czerpiesz wzorce z Prezydenta Komorowskiego jak przystało na wyborcę PO. Młodego z dużego miasta (Elbląg to metropolia)i co widać WYKSZTAŁCONEGO.
OOOOO czerpiesz wzorce z Prezydenta Komorowskiego jak przystało na wyborcę PO. Młodego z dużego miasta (Elbląg to metropolia)i co widać WYKSZTAŁCONEGO.