UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowca. - To pojedź do Warszawy, stwierdzisz, że w Olsztynie jest tanio. .. Może teraz coś do Ciebie dotarło ?

też kierowca

Anuluj