UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.


Anuluj