UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.
Przede wszystkim jest to wina Kaczyńskiego. Przecież obniżenie benzyny o połowę to dla niego pikuś. Jest konferencja z obniżki cen na benzynę.