UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nie zostaną wreszcie ustalone opłaty za parkowanie aut na chodnikach i trawnikach. Niszczą a trzeba potem robić remonty.
A dlaczego nie zostaną wreszcie ustalone opłaty za parkowanie aut na chodnikach i trawnikach. Niszczą a trzeba potem robić remonty.