UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy wprowadzicie opłaty za parkingi wybudowane spółdzielniom że środków Budżetu Obywatelskiego??? Niech się zwróci miastu
Tak myślę
Kiedy wprowadzicie opłaty za parkingi wybudowane spółdzielniom że środków Budżetu Obywatelskiego??? Niech się zwróci miastu
Tak myślę