UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy wprowadzicie opłaty za parkingi wybudowane spółdzielniom że środków Budżetu Obywatelskiego??? Niech się zwróci miastu

Tak myślę

Anuluj