UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@??? - Jak się jest analfabetą, to się nie siada do klawiatury. To nawet nie jest błąd czy literówka. Za to powinien być mandat, taki ok 500 zł. Odechciałoby się pisać analfabetom.
Polonista
@??? - Jak się jest analfabetą, to się nie siada do klawiatury. To nawet nie jest błąd czy literówka. Za to powinien być mandat, taki ok 500 zł. Odechciałoby się pisać analfabetom.
Polonista