UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto - Szanowni Państwo Urzedniki dajta sobie spokój z kolejnymi budynkami pod usługi. Nikt już tej powierzchni nie potrzebuje, na kazdym parterze nowego bloku widzimy napisy - Wynajme / Sprzedam. , a na samej Starówce jest kilkadziesiąt lokali do wziecia, tylko brak chętnych. Panowie w Ratuszu wróćcie na ziemię.