UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co bedzie sie budowac przy obecnej petli tramwajowej na Ogolnej? Wycieto w pień wszystkie drzewa na pokaznej działce. Parking obok juz od maja nie jest dostepny.
Patodeweloperka za 10k
A co bedzie sie budowac przy obecnej petli tramwajowej na Ogolnej? Wycieto w pień wszystkie drzewa na pokaznej działce. Parking obok juz od maja nie jest dostepny.
Patodeweloperka za 10k