UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co bedzie sie budowac przy obecnej petli tramwajowej na Ogolnej? Wycieto w pień wszystkie drzewa na pokaznej działce. Parking obok juz od maja nie jest dostepny.

Patodeweloperka za 10k

Anuluj