A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Idealne miejsce na jakąś biedre albo lidla.
@Kierowcabezuprawnień - Tam zawsze byla ta petla, to nie mogl byc rok 1983,a ewentualnie 1923,wtedy powstala tam ta petla tramwajowa.
Zluzuj majty przygłupie. Rozomiem żeby to był jakiś park a to tylko kupa dzikiej trawy i chaszczy.
@Johny Bimbero - To strategicznie ważna pętla tramwajowa. Łapy precz od narodowego dziedzictwa tramwajowego. Tą pętlę należy zrewitalizować i to pozwoli dołożyć przynajmniej dwie nowe linie tramwajowe. Co z tego, że nikomu nie potrzebne. .. ? Ważne, że będzie praca dla tramwajarzy i możliwość poruszania się komunikacją miejską zamiast burżuazyjnych samochodów-smrodziuchów.
Mówię i przeciwnej stronie, owszem pętla tam była od 1954 roku.
@GłębokaMyśl - Tak podejrzewalem zes socjalista z sajuza.
Idealne miejsce na bezdotykową myjnię.
Niedaleko jest park Modrzewie, dla tych, którym brakuje zieleni
jaki idiota podzielił tak te działki? co to za ogon tam na dole jak to wykorzystać przez inwestora? oddzielcie to coś działka będzie w normalnych geometrycznych kształtach i będzie tańsza a miasto niech tam krzaki albo drzewo posadzi a nie takie śmieci wypycha by ktoś zabulił za działkę. Co ma tam inwestor wybudować jak zagrodzi teren płotem - kącik płaczu czy zadumy?
Nie przejmuj się tak tym PSS. To relikt ustroju PRL. Dziwota, że oni nadal ciągną przy takiej konkurencji osiedlowych Żabek i molochów klasy Biedronka, Lidl, Carrefour.