49
20.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Idealne miejsce na jakąś biedre albo lidla.
Jajcarz (2021.10.20)

info

12  
  3
@Kierowcabezuprawnień - Tam zawsze byla ta petla, to nie mogl byc rok 1983,a ewentualnie 1923,wtedy powstala tam ta petla tramwajowa.
(2021.10.20)
Zluzuj majty przygłupie. Rozomiem żeby to był jakiś park a to tylko kupa dzikiej trawy i chaszczy.
(2021.10.20)
@Johny Bimbero - To strategicznie ważna pętla tramwajowa. Łapy precz od narodowego dziedzictwa tramwajowego. Tą pętlę należy zrewitalizować i to pozwoli dołożyć przynajmniej dwie nowe linie tramwajowe. Co z tego, że nikomu nie potrzebne. .. ? Ważne, że będzie praca dla tramwajarzy i możliwość poruszania się komunikacją miejską zamiast burżuazyjnych samochodów-smrodziuchów.
GłębokaMyśl (2021.10.20)
Mówię i przeciwnej stronie, owszem pętla tam była od 1954 roku.
Kierowcabezuprawnień (2021.10.20)
@GłębokaMyśl - Tak podejrzewalem zes socjalista z sajuza.
(2021.10.20)
Idealne miejsce na bezdotykową myjnię.
(2021.10.20)

info

4  
  4
Niedaleko jest park Modrzewie, dla tych, którym brakuje zieleni
(2021.10.20)

info

7  
  3
jaki idiota podzielił tak te działki? co to za ogon tam na dole jak to wykorzystać przez inwestora? oddzielcie to coś działka będzie w normalnych geometrycznych kształtach i będzie tańsza a miasto niech tam krzaki albo drzewo posadzi a nie takie śmieci wypycha by ktoś zabulił za działkę. Co ma tam inwestor wybudować jak zagrodzi teren płotem - kącik płaczu czy zadumy?
(2021.10.20)

info

2  
  1
Nie przejmuj się tak tym PSS. To relikt ustroju PRL. Dziwota, że oni nadal ciągną przy takiej konkurencji osiedlowych Żabek i molochów klasy Biedronka, Lidl, Carrefour.
(2021.10.20)