UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto - Szanowni Państwo Urzedniki dajta sobie spokój z kolejnymi budynkami pod usługi. Nikt już tej powierzchni nie potrzebuje, na kazdym parterze nowego bloku widzimy napisy - Wynajme / Sprzedam. , a na samej Starówce jest kilkadziesiąt lokali do wziecia, tylko brak chętnych. Panowie w Ratuszu wróćcie na ziemię.


Anuluj