Wybrany wątek opinii

Mógłby być park z wybiegiem dla psów, ławki, więcej zieleni w tej betonozie miasta, ale nie. .. sprzedać i najlepiej postawić kolejny market! Czy ktoś w tym urzędzie myśli o mieszkańcach? Czy tak trudno stworzyć przestrzeń do wypoczynku? Znając życie kolejna patodeweloperka tam powstanie lub inny market.
(2021.10.20)
Kundli w parku nie potrzebujemy. !!!!!
Jas39 (2021.10.24)
Powrót do komentarzy