Wybrany wątek opinii
Mógłby być park z wybiegiem dla psów, ławki, więcej zieleni w tej betonozie miasta, ale nie. .. sprzedać i najlepiej postawić kolejny market! Czy ktoś w tym urzędzie myśli o mieszkańcach? Czy tak trudno stworzyć przestrzeń do wypoczynku? Znając życie kolejna patodeweloperka tam powstanie lub inny market.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
Kundli w parku nie potrzebujemy. !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2