UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mógłby być park z wybiegiem dla psów, ławki, więcej zieleni w tej betonozie miasta, ale nie. .. sprzedać i najlepiej postawić kolejny market! Czy ktoś w tym urzędzie myśli o mieszkańcach? Czy tak trudno stworzyć przestrzeń do wypoczynku? Znając życie kolejna patodeweloperka tam powstanie lub inny market.