UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jaki idiota podzielił tak te działki? co to za ogon tam na dole jak to wykorzystać przez inwestora? oddzielcie to coś działka będzie w normalnych geometrycznych kształtach i będzie tańsza a miasto niech tam krzaki albo drzewo posadzi a nie takie śmieci wypycha by ktoś zabulił za działkę. Co ma tam inwestor wybudować jak zagrodzi teren płotem - kącik płaczu czy zadumy?