UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowcabezuprawnień - Tam zawsze byla ta petla, to nie mogl byc rok 1983,a ewentualnie 1923,wtedy powstala tam ta petla tramwajowa.


Anuluj