UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Johny Bimbero - To strategicznie ważna pętla tramwajowa. Łapy precz od narodowego dziedzictwa tramwajowego. Tą pętlę należy zrewitalizować i to pozwoli dołożyć przynajmniej dwie nowe linie tramwajowe. Co z tego, że nikomu nie potrzebne. .. ? Ważne, że będzie praca dla tramwajarzy i możliwość poruszania się komunikacją miejską zamiast burżuazyjnych samochodów-smrodziuchów.

GłębokaMyśl

Anuluj