Wybrany wątek opinii

pamiętam Obrońców pokoju jak tam stał dom dwurodzinny, a na przeciwko naprawiali telewizory a dalej jakiś zakład z którego wyjeżdżały Robury - takie półciężarówki nrdowskie. rok 1983
Kierowcabezuprawnień (2021.10.20)
@Kierowcabezuprawnień - Tam zawsze byla ta petla, to nie mogl byc rok 1983,a ewentualnie 1923,wtedy powstala tam ta petla tramwajowa.
(2021.10.20)
Mówię i przeciwnej stronie, owszem pętla tam była od 1954 roku.
Kierowcabezuprawnień (2021.10.20)
Powrót do komentarzy