Wybrany wątek opinii
pamiętam Obrońców pokoju jak tam stał dom dwurodzinny, a na przeciwko naprawiali telewizory a dalej jakiś zakład z którego wyjeżdżały Robury - takie półciężarówki nrdowskie. rok 1983
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Kierowcabezuprawnień - Tam zawsze byla ta petla, to nie mogl byc rok 1983,a ewentualnie 1923,wtedy powstala tam ta petla tramwajowa.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Mówię i przeciwnej stronie, owszem pętla tam była od 1954 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2