Wybrany wątek opinii
Koniec resztki zielonego w tej okolicy. Napatrzcie się i zapamiętajcie bo, ,niebawem tyko beton, ,
Do moderacji
Odpowiedz
41
14
Zluzuj majty przygłupie. Rozomiem żeby to był jakiś park a to tylko kupa dzikiej trawy i chaszczy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6