Wybrany wątek opinii

Koniec resztki zielonego w tej okolicy. Napatrzcie się i zapamiętajcie bo, ,niebawem tyko beton, ,
(2021.10.20)
Zluzuj majty przygłupie. Rozomiem żeby to był jakiś park a to tylko kupa dzikiej trawy i chaszczy.
(2021.10.20)
Powrót do komentarzy