Wybrany wątek opinii

Zlikwidować starą pętlę tramwajową przy ul. Obrońców Pokoju, jest ne potrzebna w ten sposób uwolni się teren pod inwestycje. Zamontowa rozjazd na skezyżowaniu ul. Płk. Dąbka i nich bimbaj jeżdzi w kółko.
Johny Bimbero (2021.10.20)
@Johny Bimbero - Masz to na zdjęciu. Ta działka jest jeszcze większa a torowisko jakby martwe. Poczekaj pójdzie pod młotek i to. Żeby czasem tego za co płotem i starego cmentarza kościelnego nie sprzedali w swoim czasie deweloperom. Kto bogatemu kościołowi zabroni ?
(2021.10.20)
@Johny Bimbero - To strategicznie ważna pętla tramwajowa. Łapy precz od narodowego dziedzictwa tramwajowego. Tą pętlę należy zrewitalizować i to pozwoli dołożyć przynajmniej dwie nowe linie tramwajowe. Co z tego, że nikomu nie potrzebne. .. ? Ważne, że będzie praca dla tramwajarzy i możliwość poruszania się komunikacją miejską zamiast burżuazyjnych samochodów-smrodziuchów.
GłębokaMyśl (2021.10.20)
@GłębokaMyśl - Tak podejrzewalem zes socjalista z sajuza.
(2021.10.20)
Powrót do komentarzy