UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaki idiota podzielił tak te działki? co to za ogon tam na dole jak to wykorzystać przez inwestora? oddzielcie to coś działka będzie w normalnych geometrycznych kształtach i będzie tańsza a miasto niech tam krzaki albo drzewo posadzi a nie takie śmieci wypycha by ktoś zabulił za działkę. Co ma tam inwestor wybudować jak zagrodzi teren płotem - kącik płaczu czy zadumy?


Anuluj