49
07.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kozak z lasu - No cóż emblonska gościnność nie zna granic panie Kozak z lasu heh
Gość 45 (2021.10.07)
@Gość45 - Mam nadzieję ze zgodnie z zaawansowanym wiekiem odejdą na zasłużoną juz i zgodną z wiekiem emeryturę, aby nie męczyć siebie i ludzi ! Szanujmy siebie i prawa natury
(2021.10.07)
Ty zainteresuj sie wycinką 100 letnich drzew w Krasnym Lesie i nie bidol nad chaszczami samosiejami.
.,. (2021.10.07)

info

9  
  4
Elbląg słynie z aktywności aktywistów niekonsekwentnych i egoistycznych, którzy selektywnie oprotestowują wszelkie próby ratowania upadającego od kilku dziesięcioleci gospodarczo, a ostatnio komunikacyjnie miasta. Zapraszam zatem tych z centrum in tych z Zawady lub z dzielnic willowych przy Fromborskiej i Królewieckiej do dania dobrego przykładu i osiedlenia we wschodnich dzielnicach. Dojazd do np. Płk. Dąbka lub Królewieckiej zajmuje tyle co dojazd do Malborka, a o karetce pogotowie nie wspominam bo cóż to protestujących obchodzi los innych. Brak solidarności społecznej i podziały interesów przekształcają Elbląg w atrakcyjną sypialnię i teren rekreacyjny. Co maja tu zrobić kolejne pokolenia młodzi ludzi, oczekujących z racji dorastania na specjalistyczne, a nie tyko robotnicze miejsca pracy i godne, relatywnie do innych 100 tysięcznych miast zarobki? Miasto w lubuskim z którego pochodzę uchodzi za "dziurę"ale powiększyło się prze 20 lat dwukrotnie. Tam mieszkańcy nie blokuj rozwoju, a i przyrodę jest za co chronić.
Antoś (2021.10.07)

info

9  
  15
Czemu Sybiraków może durnego Wróbla będzie lepiej.
(2021.10.07)

info

5  
  7
Szybko i po cichu
(2021.10.07)

info

3  
  2
Jak ktoś pisze o solidarności społecznej. .. to chyba ma tam dom !
(2021.10.07)

info

9  
  2
a jak tam kochani ceny ciepła? podobno tanim gazem z nowej ciepłowni miasto ma być po taniości ogrzewane :))))
Fryzjer (2021.10.07)
dobrze, że w Elblągu nie ma Alp w których Włosi i Francuzi, Austriacy, Szwajcarzy zrobili sobie tunele, albo Norweskich pasm górskich i fiordów. Dopiero była by burza,
pięknabieńkowska (2021.10.08)

info

6  
  4
Oj Prezydent TY za plecami chcesz zrobić ludzi w ch. .. .. ?
Kryśka 123 głosy . (2021.10.08)

info

7  
  7