UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a jak tam kochani ceny ciepła? podobno tanim gazem z nowej ciepłowni miasto ma być po taniości ogrzewane :))))
Fryzjer
a jak tam kochani ceny ciepła? podobno tanim gazem z nowej ciepłowni miasto ma być po taniości ogrzewane :))))
Fryzjer