UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg słynie z aktywności aktywistów niekonsekwentnych i egoistycznych, którzy selektywnie oprotestowują wszelkie próby ratowania upadającego od kilku dziesięcioleci gospodarczo, a ostatnio komunikacyjnie miasta. Zapraszam zatem tych z centrum in tych z Zawady lub z dzielnic willowych przy Fromborskiej i Królewieckiej do dania dobrego przykładu i osiedlenia we wschodnich dzielnicach. Dojazd do np. Płk. Dąbka lub Królewieckiej zajmuje tyle co dojazd do Malborka, a o karetce pogotowie nie wspominam bo cóż to protestujących obchodzi los innych. Brak solidarności społecznej i podziały interesów przekształcają Elbląg w atrakcyjną sypialnię i teren rekreacyjny. Co maja tu zrobić kolejne pokolenia młodzi ludzi, oczekujących z racji dorastania na specjalistyczne, a nie tyko robotnicze miejsca pracy i godne, relatywnie do innych 100 tysięcznych miast zarobki? Miasto w lubuskim z którego pochodzę uchodzi za "dziurę"ale powiększyło się prze 20 lat dwukrotnie. Tam mieszkańcy nie blokuj rozwoju, a i przyrodę jest za co chronić.

Antoś

Anuluj