UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze, że w Elblągu nie ma Alp w których Włosi i Francuzi, Austriacy, Szwajcarzy zrobili sobie tunele, albo Norweskich pasm górskich i fiordów. Dopiero była by burza,

pięknabieńkowska

Anuluj