UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze, że w Elblągu nie ma Alp w których Włosi i Francuzi, Austriacy, Szwajcarzy zrobili sobie tunele, albo Norweskich pasm górskich i fiordów. Dopiero była by burza,
pięknabieńkowska
dobrze, że w Elblągu nie ma Alp w których Włosi i Francuzi, Austriacy, Szwajcarzy zrobili sobie tunele, albo Norweskich pasm górskich i fiordów. Dopiero była by burza,
pięknabieńkowska