A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciebie nie trzeba w niego robić bo sam nim jesteś.
@RobertKoliński - GM nie potrafi zrozumieć polityki Portelu. .. większość pańskich postów to pomówienia napisane w obraźliwej formie. Fakt, że obrażanym przez pana ludziom nie chce się dochodzić swoich racji w sądzie jakoś GM nie dziwi. .. mają inne zajęcia, ale dlaczego moderatorzy tolerują pańskie wybryki to pozostaje tajemnicą lasu. ..
precz od przyrody!!!!
Miasto ma być przyjazne i bezpieczne dla Jego mieszkańców. Więc budowa tej ulicy wpłynie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszego miasta. A tak na marginesie to ciekawe jest ilu z tych podpisujących / oddających głos przeciw budowie ul. Wschodniej / odwiedza Bażantarnię?
@Do_pomorskiego - No to rób, a nie czekasz aż ktoś zrobi to za ciebie. ..
Dlaczego Elblążanie chcą zniszczyć sobie ten wspaniały park, miejsce wypoczynku?
@Fryzjer - Dał słowo honoru, więc na pewno nie dotrzyma. Moczu też.
Budować jak najszybciej