49
07.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciebie nie trzeba w niego robić bo sam nim jesteś.
Enjoy The Silence (2021.10.08)
@RobertKoliński - GM nie potrafi zrozumieć polityki Portelu. .. większość pańskich postów to pomówienia napisane w obraźliwej formie. Fakt, że obrażanym przez pana ludziom nie chce się dochodzić swoich racji w sądzie jakoś GM nie dziwi. .. mają inne zajęcia, ale dlaczego moderatorzy tolerują pańskie wybryki to pozostaje tajemnicą lasu. ..
GłębokaMyśl (2021.10.08)
@GłębokaMyśl - Boście zwykła Myśl Neoliba, niespecjalnie głębokością skażona, a nie tam, że jakieś głębokości w grę wchodzą; Sprawa jest prosta: a)piszę prawdę, b)złodziei i defraudantów nazywam czasem jak należy, zawsze opierając się na faktach, dla sprawiedliwości społecznej i zdrowia publicznego; c)skoro są to fakty, to ci złodzieje dobrze już zwykle wiedzą, że w sądach nie mają czego szukać, bo tylko więcej ich szwindli i złodziejstwa na jaw przy takiej okazji wyjść może. A i lud przecież głupi nie jest i zwykle ma też całkiem niezłą wiedzę o tym, o czym wspominam w swoich tekstach. I to dlatego siedzą zarobasy i defraudanci cicho - udają zwyczajnie, że dopóki Koliński nie napisze po nazwisku, że ten i ta to złodzieje, to dopóty jest to tekst nie o nich. Dawno pisałem, że burżuazja, patoprawactwo i neoliberały wstydu nie mają, bo że sumienia, to wiadomo:), i jak zwykle miałem/mam rację; #oligarchia, #korupcja, #pazerność, #nieudolność, #egoizm, #wyzysk, #rak, #PureEvil 🚩 #TaxTheRich, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyZwyroli;
RobertKoliński (2021.10.08)
precz od przyrody!!!!
(2021.10.08)

info

4  
  8
Miasto ma być przyjazne i bezpieczne dla Jego mieszkańców. Więc budowa tej ulicy wpłynie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszego miasta. A tak na marginesie to ciekawe jest ilu z tych podpisujących / oddających głos przeciw budowie ul. Wschodniej / odwiedza Bażantarnię?
kiki (2021.10.08)

info

8  
  5
@Do_pomorskiego - No to rób, a nie czekasz aż ktoś zrobi to za ciebie. ..
kij (2021.10.08)
Dlaczego Elblążanie chcą zniszczyć sobie ten wspaniały park, miejsce wypoczynku?
umbra (2021.10.09)

info

5  
  7
@Fryzjer - Dał słowo honoru, więc na pewno nie dotrzyma. Moczu też.
honorny psl (2021.10.11)
Budować jak najszybciej
Marek kk (2021.10.12)

info

3  
  2