UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość45 - Mam nadzieję ze zgodnie z zaawansowanym wiekiem odejdą na zasłużoną juz i zgodną z wiekiem emeryturę, aby nie męczyć siebie i ludzi ! Szanujmy siebie i prawa natury


Anuluj