Wybrany wątek opinii
Ale władze miasta zrobiły Elblążan w ciula. ..
Do moderacji
Odpowiedz
38
25
I te same władze wybiorą w następnych wyborach. Parodia i stan umysłu.
Do moderacji
Odpowiedz
31
24
@Gość45 - To miasto to mem
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Gość45 - Mam nadzieję ze zgodnie z zaawansowanym wiekiem odejdą na zasłużoną juz i zgodną z wiekiem emeryturę, aby nie męczyć siebie i ludzi ! Szanujmy siebie i prawa natury
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ciebie nie trzeba w niego robić bo sam nim jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4