Wybrany wątek opinii

Ale władze miasta zrobiły Elblążan w ciula. ..
(2021.10.07)
I te same władze wybiorą w następnych wyborach. Parodia i stan umysłu.
Gość45 (2021.10.07)
@Gość45 - To miasto to mem
Zielarski (2021.10.07)
@Gość45 - Mam nadzieję ze zgodnie z zaawansowanym wiekiem odejdą na zasłużoną juz i zgodną z wiekiem emeryturę, aby nie męczyć siebie i ludzi ! Szanujmy siebie i prawa natury
(2021.10.07)
Ciebie nie trzeba w niego robić bo sam nim jesteś.
Enjoy The Silence (2021.10.08)
Powrót do komentarzy