Wybrany wątek opinii

Teraz Elblązanie zapłacą za nieudolność prezydentów ale i brylantyn, rudych
(2021.09.29)
Nie są oni tacy znowu nieudolni, wydymali nas perfekcyjnie, o swoje podwyżki i apanaże zadabali lepiej jak matka Teresa o biednych. A propos biedy. .. czemuś biedny? Boś. .. .. , no dobra teraz nasz ruch, tylko niech mi ktoś powie jak tych nieudolnych, niby bezradnych pogonić, no jak? Czy tylko cov 19 jest lekiem na całe zło. czy może Prońko z nadzieją na przyszły rok. ?
No kto? (2021.09.30)
Powrót do komentarzy