UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski chciał ciepła eko i obiecywał, że ciepło będzie tańsze. Wobec tego powinien podać się do DYMISJI. A że nie ma co na to liczyć musimy mu w tym pomóc jak Nowaczykowi REFERENDUM


Anuluj