UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie są oni tacy znowu nieudolni, wydymali nas perfekcyjnie, o swoje podwyżki i apanaże zadabali lepiej jak matka Teresa o biednych. A propos biedy. .. czemuś biedny? Boś. .. .. , no dobra teraz nasz ruch, tylko niech mi ktoś powie jak tych nieudolnych, niby bezradnych pogonić, no jak? Czy tylko cov 19 jest lekiem na całe zło. czy może Prońko z nadzieją na przyszły rok. ?

No kto?