UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to masakra finansowa, cieplo w górę, podatki w górę, mlodzi uciekają, zero pracy a jesli juz to gowni. .. zarobki! Są za to odpowiedzialni i przyjdzie czas aby im za to podziękować bo na kazdego przyjdzie jego pora !