64
29.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Januszu gdzie jesteś?Czy jeszcze możesz patrzeć ludziom w oczy?
(2021.09.29)

info

19  
  0
Teraz Elblązanie zapłacą za nieudolność prezydentów ale i brylantyn, rudych
(2021.09.29)
DOŚĆ, qurła, dość @
STOP ZŁODZIEJOM Z UM (2021.09.29)
https://www.portel.pl/wiadomosci/podsumowujemy-5-lat-prezydentury-witolda-wroblewskiego-opinia/115522 B Obuietnice wyborcze Wróbla.. Cytuję :Witold Wróblewski pod koniec swojej pierwszej kadencji obiecał, że doprowadzi do obniżenia cen ciepła w Elblągu o 20 procent. Obietnicę powtórzył podczas kampanii wyborczej i mieszkańcy powinni go za cztery lata z tego rozliczyć."- WNIOSEK- OSZUKAŁ ELBLĄŻAN.
STOP ZŁODZIEJOM Z UM (2021.09.29)

info

28  
  0
a możecie mnie cmoknąć wiecie gdzie. Obiecanki cacanki a głu, ,iemu radość. Ciemny lud to kupił. Tak się wygrywa wybory.
Witold_Wróbel (2021.09.29)

info

20  
  1
2 procent to żaden wzrost, taki przykład, coś kosztuje 10 groszy i mamy wzrost ceny tego o 2 procent to kochani nawet nie można takiej podwyżki wprowadzić bo to jest mniej niż 1 grosz, ten przykład naocznie pokazuje, że nie tak naprawdę wzrostu cen za ciepło w Elblągu, jest taka niby podwyżka formalna, ale jeśli ktoś płaci 10 groszy to jej nie odczuje wcale
ekonomista z UM (2021.09.29)
Parlament Europejski 17 grudnia 2008r. przyjął pakiet energetyczno-klimatyczny regulujący sprawy dopuszczalnych emisji gazów cieplarnianych, strat sieciowych czy obowiązku produkcji zielonej energii. Już wtedy w 2008r. określono, że po 2013r. uprawnienia do emisji wszystkich gazów cieplarnianych będą płatne i kupowane w drodze aukcji. Aby uniknąć zakupu uprawnień do emitowania szkodliwych gazów należało inwestować w ekologię. W Elblągu należało dawno temu pobudować ekologiczne źródła wytwarzania. Cena emisji nie miała by znaczenia, bo szkodliwych płatnych emisji by praktycznie nie było. Byłoby tanio. Od 14 lat każdy wiedział, że trzeba i od 14 lat wszyscy wszystko mieli w d. wierząc, że jakoś to będzie. Miasto i Energa. Traktowanie sektora energetycznego jako placu zabaw i dojną krowę dla koterii PO, PiS, samorządową czy gminną jest przyczyną drogiej energii. Przez nich trzeba teraz tak drogo płacić za uprawnienia do emisji i w konsekwencji za energię. 14 lat nic nie zrobili dla mieszkańców. I zapewniam drogo to dopiero będzie.
Cz (2021.09.29)
@Cz - Pora odłączyć się od EPEC i. .. na nowo postawić piece kaflowe.
bZDUN (2021.09.29)
Nosz kuwra mac, czyli nas oszukali!!
(2021.09.29)

info

19  
  0
No cóż vipy z pacanowa muszą doić aby się bawić, a skoro mają na to przyzwolenie to niech tak będzie, kompromitacja na całego trzeba rozliczyć radę nadzorczą
(2021.09.29)

info

15  
  0