Wybrany wątek opinii
2 procent to żaden wzrost, taki przykład, coś kosztuje 10 groszy i mamy wzrost ceny tego o 2 procent to kochani nawet nie można takiej podwyżki wprowadzić bo to jest mniej niż 1 grosz, ten przykład naocznie pokazuje, że nie tak naprawdę wzrostu cen za ciepło w Elblągu, jest taka niby podwyżka formalna, ale jeśli ktoś płaci 10 groszy to jej nie odczuje wcale
Do moderacji
Odpowiedz
2
20
@ekonomista z UM - A ty 10 groszy za ciepło płacisz?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0