UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czy zamiast 4 dyrektorów, z których jednego w ramach "restrukturyzacji"dodała pani od służby zdrowia, pozostanie 2,jak w dwa razy większym EPWiK? Czy potężny szmal idzie nadal do wydumanej rzeczniczki prasowej z gdańska (ongiś parę słów na miesiąc mówił dyżurny kierownik)? Co robi członek RN -wiceprezydent?
Ukrop