A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
spieprzaj z tąd lewaczko do aborcji i wtrącaj się do elbląga
Szanowna Pani posłanko jeżeli nie wie Pani po co jest ten kanał to polecam film Pana Barei pt. ''Miś''tam znajdzi Pani odpowiedź na swoje pytanie to i podejrzewam że na wiele innych, które będą się nasuwały w związku z Pani działalnością. Nie przejmował bym się tym zbytnio bo już Szekspir pisał że życie to opowieść idioty, a gdzie ich najwięcej. .. .. tylko nie mogę pojąć dlaczego pozostali tak łatwo się im podporządkowują.
jakby nie było, przyczepiać się można do wszystkiego, ale jako jedyna, bo pokażcie innych, drąży temat. I dobrze. Bo obudzimy się z ręką w nocniku, tak jak ze świetlaną inwestycją na Modrzewinie
PO-wcy to się chyba mszczą na elblążan za to, że w 2013 roku odwołaliśmy Nowaczyka, i za to, że Gelertowa nie została Prezydentem Elbląga
A co jej przekop przeszkadza? Przecież ona mieszka w Olsztynie
U aaaa cha cha- to będzie Miś na miarę czasów PIS. Widać że nikt nie ma pomysłu co dalej tylko TEOFIL ze SKORUPOWA jest euforyczny. Widocznie ekspertyzy odnośnie opłacalności tego pomnika inżynierii gdzieś się odnalazły i ktoś je przeanalizował, nieprzebrana ilości pieniędzy się już skończyły (pochłonęły ją inne flagowe inwestycje np elektrownia OSTROŁĘKA)to teraz całe niepowodzenie zrzuci się na władze miasta. Chop pisiory -zaczęliście to de okończcie, władze miasta są biedne jak myszy u biskupa a Olsztyn woli inwestować w Ostrudę, Ełk no i w siebie. Do tego brak pomysłu co zrobić z tym czarnym złotem wydobytym przy pogłębianiu, a będzie tego więcej niż urobku z przekopu. No cóż warto jest zwalić winę na biednego. Może zatem zorganizujmy Elblążanie jakąś zrzutkę na ten cel, jest nas 100000 no to po pincet od każdego by stykło, a może miasto skoro nie ma kasy w kasie nas opodatkuje -ot taka danina patriotyczna, wszak państwo PIS w potrzebie. Boję się że wrzask byłby ogromny -mój też.
No cóż przekop bedxie atrakcją turystyczną i tyle, chociaz dla zyjących z turystyki az tyle, gospodarczo nie zmieni nic i bajdurzenie o potędze nic tu nie da
Tak to już bywa że nieprzebrane ilości pieniędzy się wyczerpią kiedyś. No to nieroby albo za łopaty i do portu albo oddajcie te pincetki, przecież profity z tego przekopu czerpać chcecie.
trzy miesiące czekać na odpowiedź to chamstwo i ignorancja, lepiej późno niż wcale
Lubię tego Teosia, Lubię jak ludzie uprawiają fetysz w postaci uczuć do partii, to takie ekscytujàce i pociągające ! To taka lekka dewiacja, a podobno pis nie znosi kochających inaczej więc mów mi Teo, Teofilu -:)