UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowna Pani posłanko jeżeli nie wie Pani po co jest ten kanał to polecam film Pana Barei pt. ''Miś''tam znajdzi Pani odpowiedź na swoje pytanie to i podejrzewam że na wiele innych, które będą się nasuwały w związku z Pani działalnością. Nie przejmował bym się tym zbytnio bo już Szekspir pisał że życie to opowieść idioty, a gdzie ich najwięcej. .. .. tylko nie mogę pojąć dlaczego pozostali tak łatwo się im podporządkowują.

kinoman

Anuluj